MENY
×

SALG

Lars Terje Bryhn

Salgsjef

94 13 07 44
lars@harmonie.no

Raymond Lyngmo

Salgsjef Nye Markeder

47 76 00 62
raymond@harmonie.no

Berit Kasin Mathisen

Key Account Manager

48 85 49 01
berit@harmonie.no

Jostein Berge

Key Account Manager

99 41 12 23
jostein@harmonie.no

ADMINISTRASJON

Kjetil Hognestad

Daglig leder

90 17 04 52
kjetil@harmonie.no

Anne Gro Olafsen

Regnskapssjef

92 49 69 74
anne@harmonie.no

Arne Steine

IT-koordinator

99 50 08 55
arne@harmonie.no

ORDRE

Linda Holtan

Kundebehandler

99 10 48 00
linda@harmonie.no

Bente Sønseth Olavessen

Kundebehandler

99 10 48 00
bente@harmonie.no

Anders Bekken

Kundebehandler

99 10 48 00
anders@harmonie.no

Cathrine Halvorsen

Avdelingsleder

99 10 48 00
cathrine@harmonie.no

SERVICE

Øyvind Sørhaug

Avdelingsleder service

99 10 48 00
service@harmonie.no

Jan Erik Gjelstad

Service

99 10 48 00
jan@harmonie.no

Vidar Christiansen

Service

48 12 28 77
vidar@harmonie.no

LAGER OG LOGISTIKK

Stig Hvorup

Logistikksjef

90 64 64 66
stig@harmonie.no

Hvem er vi?

Harmonie er opptatt av at du som kunde skal kunne vite hvem du snakker med eller mailer med. Å ha et ansikt å forholde seg til skaper tillit, noe vi er veldig opptatt av.

Velkommen til Harmonie. Norges største totalleverandør av dører, vinduer og garasjeporter.

 

Harmonie er et firma med en visjon:

Vi skal gjøre valget enkelt.

Vi er 37 mennesker som hver dag jobber for å levere den kvaliteten kundene våre fortjener.  Vi er genuint opptatt av kvalitet, og at produktene våre holder optimal kvalitet er for oss en selvfølge. Vi vet også hvor viktig det er at ordre blir levert til rett tid, derfor har vi satt logistikk høyt hos oss for å sikre at en kjøpsprosess er enkel hos oss.

Best

På logistikk

10.000 kvm

Lager og portproduksjon

98,2%

Leveringspresisjon

2

Lagere = Stor kapasitet

Energi – ansvar – glede