MENY
×

SALG- OG MARKED

Lars Terje Bryhn

Salgsjef

T. 941 30 744 / lars@harmonie.no

Berit Kasin Mathisen

Key Account Manager

T. +47 488 54 901 / berit@harmonie.no

Jostein Berge

Key Account Manager

T. 994 11 223
jostein@harmonie.no

ADMINISTRASJON

Kjetil Hognestad

Daglig leder

T. 901 70 452
kjetil@harmonie.no

Anne Gro Olafsen

Regnskapssjef

anne@harmonie.no
T. 92 49 6974

Arne Steine

IT-koordinator

arne@harmonie.no
T. 995 00 855

ORDRE

André Bekken

Avdelingsleder port og ordreavdeling

andre@harmonie.no
T.92 29 71 72

Linda Holtan

Ordre

linda@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Bente Sønseth Olavessen

Ordre

bente@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Anders Bekken

Ordre

anders@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Cathrine Halvorsen

Ordre

cathrine@harmonie.no
T. 99 10 48 00

SERVICE

Øyvind Sørhaug

Avdelingsleder service

service@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Jan Erik Gjelstad

Service

jan@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Vidar Christiansen

Service

vidar@harmonie.no
T. 481 22 877

LAGER OG LOGISTIKK

Stig Hvorup

Logistikksjef

stig@harmonie.no
T. 90 64 64 66

Hvem er vi?

Harmonie er opptatt av at du som kunde skal kunne vite hvem du snakker med eller mailer med. Å ha et ansikt å forholde seg til skaper tillit, noe vi er veldig opptatt av.
Velkommen til Harmonie. Norges største totalleverandør av dører, vinduer og garasjeporter.

 

Harmonie er et firma med en visjon:

Vi skal gjøre valget enkelt.

Vi er 29 mennesker som hver dag jobber for å levere den kvaliteten kundene våre fortjener.  Vi er genuint opptatt av kvalitet, og at produktene våre holder optimal kvalitet er for oss en selvfølge. Vi vet også hvor viktig det er at ordre blir levert til rett tid, derfor har vi satt logistikk høyt hos oss for å sikre at en kjøpsprosess er enkel hos oss.

Best

På logistikk

10.000 kvm

Lager og portproduksjon

98,2%

Leveringspresisjon

2

Lagere = Stor kapasitet

Energi – ansvar – glede