MENY
×

Kontakt oss

Lars Terje Bryhn

Salgssjef
og ansvarlig på utførende

T. 941 30 744
lars@harmonie.no

Øystein Medlie Bendiksen

Distriktsansvarlig Rogaland, Hordaland og Sogn og Fjordane

T. 479 60 812
oystein@harmonie.no

Anne Gro Olafsen

Regnskapssjef

anne@harmonie.no
T. 45 95 05 39

Jan Erik Gjelstad

Salg

jan@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Bente Sønseth Olavessen

Service

service@harmonie.no
T. 99 10 48 00

André Bekken

Salg

andre@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Katarzyna Andersen

Sentralbord

sentralbord@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Szymon Cierach

Garasjeport avdelingen

Glenn Ivar Andersen

Lager

Berit Kasin Mathisen

Distriktansvarlig Deler av Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust- og Vest-Agder

T. +47 488 54 901
berit@harmonie.no

Jostein Berge

Distriktsansvarlig Deler av Buskerud, Oslo, Akershus, Østfold, Hedmark og Oppland

T. 994 11 223
jostein@harmonie.no

Per Christian Brander

Økonomisjef

per.christian@harmonie.no
T. 40 63 63 49

Linda Holtan

Salg

linda@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Cathrine Halvorsen

Salg

cathrine@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Magnus Lie Berntsen

Service

service@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Arne Steine

IT-koordinator

arne@harmonie.no
T. 995 00 855

Ken Vidar Kristiansen

Lageransvarlig

ken@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Jānis Kalniņš

Lager

Frank Oftedal

Garasjeport avdelingen

Frank Jostein Visnes

Distriktsansvarlig Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland

T. 404 08 999
frank@harmonie.no

Glenn Jarle Eriksen

Daglig leder
fdfdf

glenn@harmonie.no
T. 970 55 831

Anders Bekken

Salg

anders@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Lars Storjordet

Salg

lars.storjordet@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Øyvind Sørhaug

Service

service@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Ellen Harbo

Markedskoordinator

ellen@harmonie.no
T. 922 97 126

Mergim Kastrati

Varemottak
fdfd

mergim@harmonie.no

Ireneusz Herman

Lager

Hvem er vi?

Harmonie er opptatt av at du som kunde skal kunne vite hvem du snakker med eller mailer med. Å ha et ansikt å forholde seg til skaper tillit, noe vi er veldig opptatt av.
Velkommen til Harmonie. Norges største totalleverandør av dører, vinduer og garasjeporter.

 

Harmonie er et firma med en visjon:

Vi skal gjøre valget enkelt.

Vi er 25 mennesker som hver dag jobber for å levere den kvaliteten kundene våre fortjener.  Vi er genuint opptatt av kvalitet, og at produktene våre holder optimal kvalitet er for oss en selvfølge. Vi vet også hvor viktig det er at ordre blir levert til rett tid, derfor har vi satt logistikk høyt hos oss for å sikre at en kjøpsprosess er enkel hos oss.

Best

På logistikk

10.000 kvm

Lager og portproduksjon

98,2%

Leveringspresisjon

3

Lagere = Stor kapasitet

Energi – ansvar – glede