MENY
×

Lars Terje Bryhn

Salgsjef

T. 941 30 744 / lars@harmonie.no

Berit Kasin Mathisen

Distriktansvarlig deler av Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust- og Vest-Agder og Nordland nord for Salten

T. +47 488 54 901 / berit@harmonie.no

Frank Jostein Visnes

Distriktsansvarlig Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland sør for Salten

T. 404 08 999
frank@harmonie.no

Øystein Medlie Bendiksen

Distriktsansvarlig Rogaland, Hordaland,  Sogn og Fjordane og Finnmark

T. 479 60 812
oystein@harmonie.no

Jostein Berge

Distriktsansvarlig Deler av Buskerud, Oslo, Akershus, Østfold, Hedmark, Oppland, Troms

T. 994 11 223
jostein@harmonie.no

Glenn Jarle Eriksen

Daglig leder

T. 970 55 831
glenn@harmonie.no

Anne Gro Olafsen

Regnskapssjef

anne@harmonie.no
T. 45 95 05 39

Cathrine Halvorsen

Ordre

cathrine@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Anders Bekken

Ordre

anders@harmonie.no
T. 99 10 48 00

André Bekken

Avdelingsleder port

andre@harmonie.no
T.92 29 71 72

Linda Holtan

Ordre

linda@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Bente Sønseth Olavessen

Ordre

service@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Øyvind Sørhaug

Avdelingsleder service

service@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Vidar Christiansen

Service

vidar@harmonie.no
T. 481 22 877

Jan Erik Gjelstad

Service

jan@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Arne Steine

IT-koordinator

arne@harmonie.no
T. 995 00 855

Ellen Harbo

Markedsansvarlig

ellen@harmonie.no
T. 922 97 126

Lars Storjordet

Lager

lars.storjordet@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Ireneusz Herman

Lager

Ken Vidar Kristiansen

Lageransvarlig

ken@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Mergim Kastrati

Glenn Ivar Andersen

Lager

Jānis Kalniņš

Lager

Adis Cutuk

Varemottakfdfd

adis@harmonie.no

T. 486 02 088

Hvem er vi?

Harmonie er opptatt av at du som kunde skal kunne vite hvem du snakker med eller mailer med. Å ha et ansikt å forholde seg til skaper tillit, noe vi er veldig opptatt av.

Velkommen til Harmonie. Norges største totalleverandør av dører, vinduer og garasjeporter.

 

Harmonie er et firma med en visjon:

Vi skal gjøre valget enkelt.

Vi er 29 mennesker som hver dag jobber for å levere den kvaliteten kundene våre fortjener.  Vi er genuint opptatt av kvalitet, og at produktene våre holder optimal kvalitet er for oss en selvfølge. Vi vet også hvor viktig det er at ordre blir levert til rett tid, derfor har vi satt logistikk høyt hos oss for å sikre at en kjøpsprosess er enkel hos oss.

Best

På logistikk

10.000 kvm

Lager og portproduksjon

98,2%

Leveringspresisjon

2

Lagere = Stor kapasitet

Energi – ansvar – glede