MENY
×

Kontakt oss

Glenn Jarle Eriksen

Daglig leder

glenn@harmonie.no
T. 970 55 831

Jan Erik Gjelstad

Salg

jan@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Cathrine Halvorsen

Salg

cathrine@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Magnus Lie Berntsen

Service

service@harmonie.no
T. 459 53 295

Katarzyna Andersen

Sentralbord

sentralbord@harmonie.no

faktura@harmonie.no 
T. 99 10 48 00

Mergim Kastrati

Lager

Szymon Cierach

Garasjeport avdelingen

Anne Gro Olafsen

Økonomisjef

anne@harmonie.no
T. 45 95 05 39

Linda Holtan

Salg

linda@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Lars Storjordet

Salg

lars@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Øyvind Sørhaug

Service

service@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Ken Vidar Kristiansen

Lageransvarlig

ken@harmonie.no
T. 995 00 855

Frank Oftedal

Garasjeport avdelingen

Glenn Ivar Andersen

Lager

Anders Bekken

Salg

anders@harmonie.no
T. 99 10 48 00

André Bekken

Salg

andre@harmonie.no
T. 995 00 855

Arne Steine

IT-koordinator

arne@harmonie.no
T. 995 00 855

Ellen Harbo

Markedskoordinator

ellen@harmonie.no
T. 922 97 126

Atle Isachsen

Varemottak

atle@harmonie.no
T. 948 85 593

Ireneusz Herman

Lager

Jānis Kalniņš

Lager

Hvem er vi?

Harmonie er opptatt av at du som kunde skal kunne vite hvem du snakker med eller mailer med. Å ha et ansikt å forholde seg til skaper tillit, noe vi er veldig opptatt av.
Velkommen til Harmonie. Norges største totalleverandør av dører, vinduer og garasjeporter.

 

Harmonie er et firma med en visjon:

Vi skal gjøre valget enkelt.

Vi er 25 mennesker som hver dag jobber for å levere den kvaliteten kundene våre fortjener.  Vi er genuint opptatt av kvalitet, og at produktene våre holder optimal kvalitet er for oss en selvfølge. Vi vet også hvor viktig det er at ordre blir levert til rett tid, derfor har vi satt logistikk høyt hos oss for å sikre at en kjøpsprosess er enkel hos oss.

Best

På logistikk

10.000 kvm

Lager og portproduksjon

98,2%

Leveringspresisjon

3

Lagere = Stor kapasitet

Energi – ansvar – glede