MENY
×

Kontakt oss

Glenn Jarle Eriksen

Daglig leder

glenn@harmonie.no
T. 970 55 831

Jan Erik Gjelstad

Salg

jan@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Cathrine Halvorsen

Salg

cathrine@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Magnus Lie Berntsen

Service

magnus@harmonie.no / service@harmonie.no
T. 99 10 48 00/ 459 53 295

Katarzyna Andersen

Sentralbord

sentralbord@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Szymon Cierach

Garasjeport avdelingen

Glenn Ivar Andersen

Lager

Anne Gro Olafsen

Økonomisjef

anne@harmonie.no
T. 45 95 05 39

Linda Holtan

Salg

linda@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Lars Storjordet

Salg

lars.storjordet@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Øyvind Sørhaug

Service

oyvind@harmonie.no / service@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Ken Vidar Kristiansen

Lageransvarlig

ken@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Jānis Kalniņš

Lager

Frank Oftedal

Garasjeport avdelingen

 

 

Lars Terje Bryhn

Ansvarlig prosjekt

T. 941 30 744
lars@harmonie.no

Anders Bekken

Salg

anders@harmonie.no
T. 99 10 48 00

André Bekken

Salg

andre@harmonie.no
T. 99 10 48 00

Arne Steine

IT-koordinator

arne@harmonie.no
T. 995 00 855

Ellen Harbo

Markedskoordinator

ellen@harmonie.no / hjertesak@harmonie.no
T. 922 97 126

Mergim Kastrati

Varemottak

mergim@harmonie.no
.

Ireneusz Herman

Lager

Berit Kasin Mathisen

Salgssjef

T. 488 54 901
berit@harmonie.no

 

Frank Jostein Visnes

Distriktsansvarlig Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland

T. 404 08 999

frank@harmonie.no 

 

Jostein Berge

Distriktsansvarlig Østfold, Buskerud, Oslo Akershus, Hedemark og Oppland.

T. 994 11 223
jostein@harmonie.no

Hvem er vi?

Harmonie er opptatt av at du som kunde skal kunne vite hvem du snakker med eller mailer med. Å ha et ansikt å forholde seg til skaper tillit, noe vi er veldig opptatt av.
Velkommen til Harmonie. Norges største totalleverandør av dører, vinduer og garasjeporter.

 

Harmonie er et firma med en visjon:

Vi skal gjøre valget enkelt.

Vi er 25 mennesker som hver dag jobber for å levere den kvaliteten kundene våre fortjener.  Vi er genuint opptatt av kvalitet, og at produktene våre holder optimal kvalitet er for oss en selvfølge. Vi vet også hvor viktig det er at ordre blir levert til rett tid, derfor har vi satt logistikk høyt hos oss for å sikre at en kjøpsprosess er enkel hos oss.

Best

På logistikk

10.000 kvm

Lager og portproduksjon

98,2%

Leveringspresisjon

3

Lagere = Stor kapasitet

Energi – ansvar – glede